Termínová listina

Dátum Názov Miesto Kalendár
16.02. - 18.02. Kontrolné preteky 2021 - mladší a starší žiaci Šamorín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
19.02. - 21.02. Kontrolné preteky 2021 - juniori a seniori Šamorín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
26.02. - 28.02. 2021 Coral Springs Winter Invitational Coral Springs (USA) 25m Výsledky
05.03. - 07.03. Veľká cena Slovenska 2021 Šamorín FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
08.04. - 11.04. Swim Open Stockholm Stockholm (SWE) Reprezentácia 50m
09.04. - 11.04. Kontrolné preteky 2021 - starší, mladší žiaci a nádeje Šamorín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
23.04. - 25.04. Int. Strock ATUS Graz Trophy 2021 Graz (AUT) Reprezentácia 50m
24.04. - 25.04. Multinations Youth swim meet Brovary (UKR) Reprezentácia 50m
30.04. - 02.05. ORCA CUP 2021 Šamorín LEN, FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
11.05. - 16.05. Majstrovstvá Európy skoky do vody Budapest (HUN) LEN, Reprezentácia
17.05. - 23.05. Majstovstvá Európy plávanie Budapest (HUN) LEN, Reprezentácia 50m Výsledky
29.05. - 30.05. OLYMPIC HOPES V4 Poprad Reprezentácia 50m Rozpis Výsledky
04.06. - 06.06. Majstrovstvá SR seniorov a juniorov 2021 Poprad M-SR 50m Rozpis Výsledky Prihláška
18.06. - 20.06. Majstrovstvá SR starších a mladších žiakov 2021 Šamorín M-SR 50m Rozpis Výsledky
26.06. - 27.06. Ružinovský maratón / MSR v DP / 1. a 2. kolo SPDP Bratislava M-SR otvorená voda Rozpis Výsledky
03.07. - 04.07. cORCAvid test 2 / 1. kolo Bratislava 50m Rozpis Výsledky Prihláška
06.07. - 11.07. Majstrovstvá Európy juniorov / plávanie Rím (ITA) Reprezentácia 50m Výsledky
16.07. - 18.07. Central European Countries swim meet Belehrad / SRB Reprezentácia 50m
17.07. Kunovský maratón / 3. kolo SPDP Senica otvorená voda Rozpis Výsledky
22.07. - 25.07. Majstrovstvá Európy juniorov / diaľkové plávanie Paríž (FRA) Reprezentácia otvorená voda
24.07. - 25.07. cORCAvid test 2 / 2. kolo Bratislava 50m Rozpis Výsledky Prihláška
31.07. Šíravský ORCAč / 4. kolo SPDP Kaluža otvorená voda Rozpis Výsledky
31.07. - 01.08. BORY MALL Bratislava FINA 25m Rozpis Výsledky Prihláška
08.08. Majstrovstvá SR v DP na 5km / 5. kolo SPDP Piešťany M-SR otvorená voda Rozpis Výsledky
14.08. Jazerná desiatka / 6. kolo SPDP Košice otvorená voda Rozpis Výsledky
22.08. - 28.08. Sústredenie (ročníky 2008 a st.) Štúrovo Sústredenie 50m
23.08. - 29.08. Sústredenie (ročníky 2009 a ml.) Tatranské Matliare Sústredenie 50m
28.08. Štúrovské stovky Štúrovo 50m Rozpis Výsledky Prihláška
10.09. - 12.09. Jarná cena Žiliny 2021 Žilina LEN, FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
13.09. - 16.09. ISF U15 World School sports games Belehrad (SRB) Reprezentácia 50m Výsledky
18.09. Superfinále SPDP / 7.kolo SPDP Štúrovo 50m Rozpis Výsledky Prihláška
25.09. - 26.09. ORCA CHILDREN CUP 2021 Bratislava 50m Rozpis Výsledky Prihláška
02.10. - 03.10. Slovenský pohár družstiev Šamorín SPD 25m Rozpis Výsledky Prihláška
09.10. FPD Slovenský pohár žiakov BAO Bratislava SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
15.10. - 17.10. Plzeňské šprinty 2021 Plzeň (CZE) Reprezentácia 25m Rozpis
16.10. Pohár Delfína 2020 Nové Zámky 25m Rozpis Prihláška
22.10. - 24.10. Slovakia Swimming Cup 2021 Šamorín FINA 25m Rozpis
30.10. Jesenné M-BAO-dlhé trate Bratislava M-BAO 50m
02.11. - 07.11. Majstrovstvá Európy na krátkom bazéne Kazaň (RUS) LEN, Reprezentácia 25m
06.11. - 07.11. Jesenné M-BAO "B", "A", "J", "S" - 1. a 2. kolo Bratislava M-BAO 50m