Pre veľký záujem ešte raz: "ORCAči, aj v tejto dobe môžeme byť SPOLU :)"

Aktualizácia 13.5.2020

Pre veľký záujem opätovne spúšťame možnosť objednať klubovú šatku, bufku a rúško (KUK do prílohy).

Objednávky zasielajte najneskôr do 20.5.2020 na e-mailovú adresu: orcabratislava@orcabratislava.sk a kKlub dňa 21.5.2020 zabezpečí spoločnú objednávku :)

 

1.4.2020

Na odľahčenie doby, v ktorej sa teraz nachádzame, nám náš partner 4MYSPORT, cez ktorého realizujeme klubové oblečenie a ošacujeme rozhodcov pri našich podujatiach, pre Vás pripravil tématickú ponuku, ktorú môžete ale nemusíte využiť. V klubových farbách nám na základe našich predstav pripravil grafický a cenový návrh multifunkčnej šatky a rúška (viď. ponuka v prílohe).

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a "chcete s klubovými šatkami a rúškami tráviť čas", vždy keď idete von a venujete sa kondičnej príprave, ktorú Vám zasielame na WhatsApp, alebo len idete na nákup, pošlite na e-mail orcabratislava@orcabratislava.sk Vašu objednávku.

 

Objednávky zasielajte najneskôr do 2.4.2020. Klub dňa 3.4.2020 zabezpečí spoločnú objednávku a šatky a rúška nechá po ich ušití doručiť na sídlo klubu.

O doručení zásielky Vás budeme kontaktovať a dohodneme prebratie.

Našim cieľom je aj takouto formou vyčariť úsmev na tvárach ORCAčov a ich fanúšikov a má neziskový charakter :):):)« späť