Plávanie: 2023 / XXIV. ORCA CUP

ORCA CUP 2023
Dátum: 
05.05.2023 - 07.05.2023
Časomiera: 
Elektronická
Miesto: 
Bratislava
BAZĚN: 
KATEGÓRIA: 
KALENDÁR: 

Kontakt:

PK ORCA Bratislava
Za kasárňou 1, 831 03 Bratislava
orcacup@orcabratislava.sk

Milé tímy,

srdečne Vás pozývame na medzinárodné plavecké preteky ORCA CUP 2023, ktoré sú najvýznamnejším podujatím svojho druhu na Slovensku. ORCA CUP, ktorý sa koná od roku 1998, sa stal rešpektovaným podujatím v medzinárodnom plaveckom kalendári a počas svojej histórie prilákal špičkové tímy a športovcov z 39 rôznych krajín.

Ako kvalifikačné podujatie na Majstrovstvá sveta vo vodných športoch vo Fukuoke, EYOF 2023, Majstrovstvá Európy juniorov aU23 a Majstrovstvá sveta juniorov je to príležitosť pre plavcov ukázať svoj talent a získať miesto na svetovej scéne.

ORCA CUP 2023 sa uskutoční na krytom 50-metrovom bazéne s 8 dráhami s využitím najnovšej časomernej technológie od spoločnosti Swiss Timing. Všetci účastníci budú mať k dispozícii aj rozplavávací bazén.

Na podujatí budú pôsobiť medzinárodní rozhodcovia z listín FINA č. 21 a 22, ktorí zabezpečia spravodlivú súťaž na najvyššej úrovni. Ako je už dlhoročnou tradíciou, mladí plavci budú mať možnosť stretnúť sa so špičkovými plavcami, pričom súťaž bude každý deň rozdelená do troch blokov, pričom stredný blok bude určený špeciálne pre mladších športovcov. Vo finálovom bloku budú mať opäť príležitosť získať medailu pretekári vo všetkých 3 kategóriách.

Nenechajte si ujsť túto vzrušujúcu príležitosť a byť svedkom súperenia najlepších plavcov na ORCA CUPe 2023. Tešíme sa na vás.

Pre viac informácií nás kontaktujte na orcacup@orcabratislava.sk.

S úctou, Organizačný výbor ORCA CUP 2023.

YouTube: 
https://www.youtube.com/playlist?list=PLv8nFbceMTgLEevyAjgGXdpRLPwkgfQe0

 

« späť