ORCAči na druhom kole 3-2-1 ŠTART

Facebook icon

Druhé kolo plaveckých pretekov 3-2-1 ŠTART, ktoré sa konalo 3. a 4. júna 2023, prinieslo veľkú radosť a úspech pre plavcov z našich plaveckých klubov ORCA Bratislava a ORCA SPORT. Tohto podujatia sa zúčastnilo 58 talentovaných detí z našej klubovej rodiny. Boli sme hrdí, že sme boli svedkami ich neustáleho zlepšovania sa a oddanosti k plávaniu.

Tieto preteky neboli len o nás. Zúčastnilo sa ich ďalších 12 plaveckých klubov, čo znamenalo, že celkovo 232 detí sa stretlo na jednom mieste, aby pretekalo a ukázalo, čo v sebe majú. Bol to skutočne príjemný víkend.

Našim mladým plavcom chceme vyjadriť nesmiernu radosť a hrdosť. Z celkovo 334 individuálnych štartov si vyplávali 287 osobných rekordov. Vybojovali si spolu 94 medailí (37 zlatých, 28 strieborných a 29 bronzových). Spoločne sme dokázali, že tímová práca, disciplína a vášeň môžu viesť k skvelým výsledkom.

Gratulujeme a želáme im ešte viac úspechov v ich plaveckej kariére!