Slovenský pohár družstiev a jednotlivcov, Šamorín 2021

Na výber toho bolo dosť

Počas víkendu 2. - 3. 10. 2021 sa v šamorínskej dvadsaťpäťke uskutočilo jediné a to finálové kolo Slovenského pohára družstiev a jednotlivcov. Náš klub reprezentovalo celkovo 30 plavcov a plavkýň v rôznych vekových kategóriach. V tuhom boji, kde pretekalo  270 plavcov z 27 klubov v rámci celého Slovenska sa ORCA - čom vo veľmi oklieštenej zostave darilo. Spolu v medailovej štatistike sme sa umiestnili ako tretí s počtami 14 - 12 - 11. V tomto preteku sa potvrdilo, že stále záleží na výkonoch jednotlivca aj v klubovej súťaži a každý bodík " doma " sa počíta. V celkovom  súčte naj výkonov z každej disciplíny a každého klubu sme obsadili 4. miesto. V poradí jednotlivcov podľa najlepších bodových výkonov sa Saša Mišíková a Samo Fekete umiestnili vo svojich kategóriach na treťom mieste a Naďa Horňáková svoju vyhrala. Dakujeme všetkým za predvedené výkony a gratulujeme medailistom.