Termínová listina

Dátum Názov Miesto Kalendár
21.01. - 30.01.
Sústredenie jun. reprezentácie SR Poprad Reprezentácia 50m
28.01. - 29.01.
FPD Slovenský pohár žiakov BAO 2017 - 1. kolo Bratislava SPŽ 50m Rozpis Výsledky Prihláška
10.02. Galavečer SPF Bratislava Reprezentácia 25m
18.02. Jarné M-BAO 2017 dlhé trate Bratislava M-BAO 50m Rozpis Výsledky Prihláška
20.02. - 24.02.
Sústredenie TOP, Š2 a Š3 Bratislava Sústredenie 50m
25.02. - 26.02.
Veľká cena Trnavy 2017 Trnava SPD 25m Rozpis Výsledky Prihláška
04.03. Majstrovstvá SR v DP 2017, 1. kolo Bratislava M-SR 50m Rozpis Výsledky Prihláška
11.03. - 12.03.
International HiPoint Meeting 2017 Zürich / SUI 50m Rozpis Výsledky Prihláška
12.03. - 17.03.
Sústredenie Š3, Š4, Š5 a Š6 Svit Sústredenie 25m
17.03. - 19.03.
Jarná cena Žiliny 2017 Žilina SPD 50m Rozpis Výsledky Prihláška
18.03. Plavecké nádeje 2017, 1. kolo Šamorín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
26.03. Jarná ORCA 2017 Bratislava 25m Rozpis Výsledky
31.03. - 02.04.
Cena Popradu 2017 Poprad SPD 50m Rozpis Výsledky, Výsledky Prihláška
02.04. - 08.04.
Sústredenie TOP a Š2 Poprad Sústredenie 50m
08.04. - 09.04.
Jarné M-BAO 2017 "C, D" Šamorín M-BAO 25m Rozpis Výsledky Prihláška
22.04. - 23.04.
FPD Slovenský pohár žiakov SSO 2017 - 2. kolo Žilina SPŽ 50m Rozpis Výsledky Prihláška
29.04. - 30.04.
Jarné M-BAO 2017 "B, A, J, S" Šamorín M-BAO 25m Rozpis Výsledky Prihláška
05.05. - 07.05.
ORCA CUP 2017 Bratislava SPD, LEN, FINA 50m Rozpis Výsledky
13.05. - 14.05.
V4 Olympic Hopes Bratislava Reprezentácia 50m Rozpis Výsledky Prihláška
26.05. - 28.05.
Veľká cena Slovenska 2017 Bratislava SPD, LEN, FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
02.06. - 04.06.
Letné majstrovstvá SR starších žiakov 2017 Štúrovo M-SR 50m Rozpis Výsledky Prihláška
09.06. - 11.06.
Majstrovstvá SR najmladších žiakov 2017, 3. kolo Košice SPŽ, M-SR 50m Rozpis Výsledky Prihláška
16.06. - 18.06.
Letné majstrovstvá SR juniorov a seniorov 2017 Bratislava M-SR, LEN, FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
23.06. - 25.06.
Letné majstrovstvá SR mladších žiakov 2017 Bratislava SPŽ, M-SR 50m Rozpis Výsledky Prihláška
28.06. - 02.07.
Majstrovstvá Európy juniorov 2017 Netanya/ISR LEN, Reprezentácia 50m Rozpis
28.06. LETNÁ ORCA 2017 Bratislava 25m Rozpis Výsledky Prihláška, Prihláška
01.07. - 02.07.
Majstrovstvá SR v DP 2017 a Ružinov. maratón, 2. a 3. kolo Bratislava M-SR otvorená voda Rozpis Výsledky Prihláška
03.07. - 06.07.
Tréningy skupín TOP, Š2 a Š3 počas letných prázdnin Bratislava Sústredenie 50m
08.07. - 16.07.
Sústredenie jun. reprezentácie SR /nominovaní na EYOF a MSJ/ Šamorín Sústredenie, Reprezentácia 50m
15.07. - 21.07.
Majstrovstvá sveta v DP 2017 Balatonfüred / HUN FINA, Reprezentácia otvorená voda Rozpis
18.07. - 29.07.
Tréningy skupiny TOP počas letných prázdnin Šamorín - Čilistov Sústredenie 50m
22.07. - 29.07.
Sústredenie repre a ÚTM v DP Šamorín - Čilistov Sústredenie, Reprezentácia 50m Rozpis
22.07. - 30.07.
Európsky olympijský festival mládeže 2017 Györ / HUN LEN, Reprezentácia 50m Rozpis
23.07. - 30.07.
Majstrovstvá sveta 2017 Budapest / HUN FINA, Reprezentácia 50m
02.08. - 16.08.
Sústredenie jun. reprezentácie SR /nominovaní na MSJ/ Šamorín Sústredenie, Reprezentácia 50m
04.08. - 06.08.
Majstrovstvá Európy juniorov v DP 2017 Marseille / FRA LEN, Reprezentácia otvorená voda Rozpis
12.08. Plavecký maratón pod Dubňom 2017, 4. kolo Žilina otvorená voda
18.08. - 19.08.
Tréningy skupiny TOP počas letných prázdnin Šamorín - Čilistov Sústredenie 50m
20.08. - 27.08.
Letná svetová univerziáda 2017 Taipei / TWN FINA, Reprezentácia 50m
22.08. - 26.08.
Tréningy skupiny Š2 počas letných prázdnin Bratislava - KUCHAJDA Sústredenie 25m
22.08. - 01.09.
Tréningy skupiny TOP počas letných prázdnin Bratislava - MATADORKA Sústredenie 50m
23.08. - 28.08.
Majstrovstvá sveta juniorov 2017 Indianapolis / USA FINA, Reprezentácia 50m Rozpis
28.08. - 02.09.
Turistické sústredenie Š3, Š4, Š5, Š6, P1, P2 a P3 Tatranská Lomnica Sústredenie 25m
28.08. - 02.09.
Plavecké sústredenie skupiny Š2 Poprad Sústredenie 50m
02.09. Jazerná desiatka 2017, 5. kolo Košice otvorená voda Rozpis
16.09. - 23.09.
Plavecké sústredenie skupiny TOP Belek / TUR Sústredenie 50m
23.09. - 24.09.
FPD Slovenský pohár žiakov ZSO 2017 - 4. kolo Trenčín SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
30.09. Jesenné M-BAO 2017 dlhé trate Bratislava M-BAO 50m Rozpis Výsledky Prihláška
07.10. Pohár olympijských nádejí Poprad 50m Rozpis Výsledky Prihláška
07.10. Superfinále SP v diaľ. plávaní 2017 Levice 25m Rozpis Výsledky Prihláška
14.10. O pohár primátora mesta Topoľčany Topolčany 25m Rozpis Výsledky
21.10. - 22.10.
Jesenné M-BAO 2017 "B, A, J, S" Šamorín M-BAO 25m Rozpis Prihláška
03.11. - 05.11.
Kvalifikačné podujatie na ME 2017 Šamorín SPD, LEN 25m
11.11. - 12.11.
Jesenné M-BAO 2017 "C, D" Šamorín M-BAO 25m Rozpis
18.11. - 19.11.
FPD Slovenský pohár žiakov VSO 2017 - 5. kolo Spišská Nová Ves SPŽ 25m Rozpis
24.11. - 26.11.
Zimné majstrovstvá SR juniorov a seniorov 2017 Šamorín M-SR 25m
01.12. - 04.12.
Zimné majstrovstvá SR mladších žiakov 2017 Šamorín M-SR 25m
08.12. - 10.12.
Zimné majstrovstvá SR starších žiakov 2017 Dolný Kubín M-SR 25m